اجرای پنجره های پروژه وزارت دفاع کرج ۴۵۰ واحد توسط گروه صنعتی بهبقا

اجرای پنجره های پروژه ۴۵۰ واحدی وزارت دفاع کرج توسط گروه صنعتی بهبقا
محل اجرا ( کرج-امتداد خیابان انرژی اتمی )

نمایشگاه مصالح ساختمانی تبریز اردیبهشت ۹۷ – غرفه بهبقا

نمایش توانمندی های گروه صنعتی بهبقا در زمینه ساخت انواع پنجره های ترمال بریک شامل: لیفت اسلاید، آکاردیونی، لنگه مخفی، دو حالته، تک حالته و درب توسط کارخانه پنجره سازی بهبقا در نمایشگاه مصالح ساختمانی کلانشهر تبریز.

غرفه کارخانه پنجره سازی بهبقا در نمایشگاه ساختمان تبریز خرداد ۹۸

حضور فعال گروه تولیدی صنعتی بهبقا، سازنده درب و پنجره upvc، ترمال بریک (Termal break)، نرمال بریک (آلمنیوم اختصاصی) و شیشه دو جداره در نمایشگاه مصالح ساختمانی خرداد ماه کلانشهر تبریز.

تصاویر زیر بخشی از حضور سروران و خریداران گرامی از این مجموعه قدیمی و به روز را نمایان گر است.

بازشو کشویی دوجداره یو پی وی سی و آلومینیومی

یکی از انواع پنجره دوجداره و ترمال بریک آلمینیومی ، پنجره دوجداره کشویی است که در کشور ما به علت سابقه پنجره های قدیمی کشویی طرفداران خود را دارد.

شاید بیشترین علت در این موضوع را بتوان کاربری پنجره کشویی را نسبت به پنجره لولایی دانست، اینکه پنجره کشویی هیچ فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی به موازات بر روی لنگه کناری خود حرکت می کند.

واقعیت این است که پنجره دوجداره کشویی با اینکه نسبت به دیگر انواع پنجرهای کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و آبندی و هوابندی بهتری نسبت به اینگونه پنجره های دوجداره کشویی دارد اما نسبت به پنجره دوجداره لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری است.

( که البته این مسئله ذات پنجره های کشویی است) در واقع عملیات فیتینگ ایجاد شده در پنجره دوجداره لولایی قویتر و بهتر از پنجره دوجداره کشویی صورت می گیرد. اما به هر حال به خاطر وجود سلایق و همچنین کاربری پنجره دوجداره کشویی این نوع پنجره مورد استقبال افراد می باشد.در اینجا به چند نکته فنی اشاره می کنیم تا در هنگام خرید پنجره دوجداره کشویی بتوانید بهترین نوع اینگونه پنجره ها را انتخاب کنید تا هم عمر مفیدتری داشته باشند و هم عملیات فیتینگ ( آبندی و هوابندی ) در آن به بهترین نحو صورت پذیرد:

۱- پروفیل پنجره دوجداره کشویی

پروفیل پنجره دوجداره upvc به عنوان اصلی ترین و نگهدارنده کلیه ملزومات یک پنجره دوجداره بسیار حائز اهمیت است. در هنگام خرید حتما به استانداردهای پروفیل و گواهینامه های معتبر آن توجه کنید.

زیرا پروفیل پنجره دوجداره upvc نامرغوب کشویی دارای لرزش زیاد ( مخصوصا در ابعاد بزرگ) می باشد که متاسفانه در بازار فعلی پروفیلهای پنجره کشویی اکونومی زیادی وجود دارند که به علت ارزانی زیاد مورد استفاده قرار می گیرند که طبیعتا در آینده می تواند مشکلات بسیار زیادی را به وجود بیاورد.

۲- یراق پنجره دوجداره کشویی

در پنجره دوجداره upvc کشویی تمام وزن شیشه و لنگه بازشو پنجره بر روی غلطکهایی است که در زیر بازشو قرار دارند و در هنگام جابجایی و اعمال نیروی فیزیکی شما بر روی دستگیره لنگه بازشو به حرکت در می آید.

متاسفانه به علت اینکه این غلطکها در در معرض دید نیستند عموما از یراق آلاتی با غلطکهای پلاستیکی بسیار ضعیف استفاده می شود که اصلا در حرکت لنگه بازشو، روان بودن احساس نمی شود و همچنین به علت وزن و فشار لنگه پنجره و شیشه دوجداره بر روی غلطکها بعد از مدتی شاهد شکستگی غلطکها خواهید بود و اینجاست که عملیات آبندی و هوابندی نیز به درستی صورت نخواهد پذیرفت.

پیشنهاد گروه صنعتی بهبقا به شما یراق پنجره دوجداره  کشویی استاندارد و معتبر با غلطکهای سرامیکی است که واقعا بهترین عملکرد چه از نظر روان بودن را دارند و همچنین توان تحمل وزن در آنها نسبت به غلطکهای پلاستیکی بسیار بیشتر است و عمر مفید آنها همیشگی است.

تولید پنجره های به سبک ارسی با استفاده از پروفیل upvc سری طرح چوب

یکی از محصولات جدید شرکت بهبقا پنجره تولید پنجره دوجداره به سبک معماری سنتی ایرانی و یا به اصطلاح پنجره ها ارسی می باشد. استفاده از گره چینی های طرح چوب بهمراه شیشه های رنگی و پروفیل upvc وییستابست طرح چوب بهمراه یراق آلات roto آلمان می باشد. این سیستم پنجره دوجداره بصورت کاملا عایق صوت و انرژی تولید می گردد و علاوه بر طرح سنتی ایرانی این پنجره تمام انتظارات را از یک پنجره دوجداره کاملا عایق برآورده می سازد.

این نوع پنجره دوجداره قابل رقابت با نوع چوبی می باشد با این تفاوت که کاملا عایق گرما و سرما و صوت می باشد و عامل دوم مقرون به صرفه بودن این نوع پنجره می باشد.

مزایا پنجره طرح سنتی upvc:

۱-حفظ سبک معماری سنتی ایرانی اسلامی

۲- عایق در برابر گرما، سرما،صدا و گرد و غبار

۳-  کیفیت و طول عمر بالا

۴- قیمت مناسب تر نسبت به  پنجره چوبی

۵-زیبایی

کاربردهای طرح پنجره سنتی upvc:

۱-رستوران های سنتی

۲-اماکن سنتی مثل هتل ، کتابخانه

۳- مساجد و حسینیه ها

۴- ویلاهای مسکونی

۵- سفارت خانه های کشورهای اسلامی

با پنجره های دوجداره آرامش را به خانه دعوت کنید

امروزه کاربرد پنجره دو جداره در ساختمان ها رواج بسیاری پیدا کرده و با توجه به مزایائی که دارد به یکی از ضروری ترین اجزای ساختمان تبدیل شده است. یک پنجره دو جداره (IGU) ترکیبی از چند شیشه در یک پنجره واحد است. شیشه های IGU ها توسط یک حایل و یک لایه از هوا یا گاز جدا می شوند و سپس شیشه به فریم های پنجره متصل می شود.

هوا یا گاز جدا می شوند و سپس شیشه به فریم های پنجره متصل می شود.

مزایای پنجره دوجداره

پنجره های دو جداره یک انتخاب کارآمد برای صرفه جوئی در مصرف انرژی و همچنین کاهش آلودگی صوتی است. هوای موجود میان دو لایه شیشه در این پنجره ها، موجب عایق بودن آن شده است و از انتقال حرارت و سر و صدا جلوگیری می کند. این مقاومت حرارتی، در زمستان باعث حفظ گرمای داخل خانه و در تابستان موجب خنک نگه داشتن آن می شود. همچنین انرژی کمتری هدر می رود و در مصرف آن صرفه جوئی می شود. این پنجره ها موجب می شوند وابستگی شما به سیستم های تهویه هوا کم تر شود و در نهایت می تواند هزینه هایتان را کاهش دهد.
از سوی دیگر خرید پنجره های دوجداره در کاهش سر و صدای محیط نیز موثر هستند و موجب آرامش بیشتر می شوند. با افزایش ضخامت شیشه بین پانل داخلی و خارجی سر و صدای کمتری منتقل خواهد شد.
به لحاظ ایمنی نیز، امکان شکستن پنجره های دو جداره در مقایسه با پنجره های معمولی بسیار کمتر است و شکستن دو شیشه سخت تر از شیشه های عادی است. به علاوه می توانید از شیشه های سخت یا روکش شده جهت امنیت بیشتر استفاده کنید.

 

سیستم پنجره های کشویی در ابعاد بزرگ

در تولید پنجره های آلومینیومی از زمان های قدیم پنجره های به شکل کشویی وجود داشته است.با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی این پنجره ها به پنجره های با کیفیت تر و عایق بندی به نسبت خیلی بالاتر و تولید در ابعاد و اندازه های بزرگ تبدیل شده اند.

امروزه تولید یراق آلات با کیفیت داخلی و خارجی موجب گردید تا پنجره های تولید شده در هر ابعادی بتوانند به راحتی و نرمی و با عایق بندی بسیار مناسب تولید شوند و این امر موجب رضایت بیش از پیش مشتریان در صنعت ساختمان و صنایع دیگر گردیده.گروه صنعتی بهبقا در این زمینه از دیگر تولید کنندگان بزرگ داخلی و خارجی عقب نمانده و پا به عرصه تولید این پنجره ها با کیفیت نظیر تولید کنندگان خارجی نهاده است.